Вантажна шина Goodyear KMax T 235/75 R17.5 143F
Відео 5 |
Виберіть розмір вантажної шини
Goodyear KMax T 235/75 R17.5 143F |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Goodyear KMax T 235/75 R17.5 143F
Ціни на Goodyear KMax T 235/75 R17.5 143F |
---|---|---|---|---|
Goodyear KMax T 235/75 R17.5 143F | від 12 250 грн. | 1 пропозиція | ||
Goodyear KMax T 235/75 R17.5 143J | від 11 536 грн. | 5 пропозицій | ||
Goodyear KMax T 235/75 R17.5 144F | від 11 407 грн. | 5 пропозицій | ||
Goodyear KMax T 235/75 R17.5 144J | від 13 355 грн. | 1 пропозиція | ||
Goodyear KMax T 245/70 R17.5 143F | від 13 219 грн. | 1 пропозиція | ||
Goodyear KMax T 245/70 R17.5 143J | від 12 488 грн. | 5 пропозицій | ||
Goodyear KMax T 245/70 R17.5 146F | від 12 377 грн. | 5 пропозицій | ||
Goodyear KMax T 245/70 R17.5 146J | від 14 521 грн. | 1 пропозиція |