Зимова шина Goodyear Ultra Grip SUV 265/65 R17 112T
Відео 2Фото 4 |
Goodyear Ultra Grip SUV 265/65 R17 112T |
|
Фрикційна гума класу преміум для встановлення на колеса легкових машин з високим центром ваги - кросоверів, пікапів, позашляховиків і джипів. Спрямований протектор моделі розроблений за концепцією V-Tred, що передбачає V-подібне розташування центральної гряди блоків. Подібна схема розташування ребер та блоків відмінно справляється з видаленням із зони контакту води, бруду та талого снігу, що забезпечує автомобілю надійне зчеплення при приборканні слизьких зимових доріг.
Ще одна перевага V-подібного дизайну - чудова курсова стійкість, що обумовлюється широким і жорстким центральним ребром зі стрілоподібних блоків. Ламелі в шашках протектора Goodyear Ultra Grip SUV 265/65 R17 112T блокують взаємно один одного. Прорізи в блоках виконані ще за однією фірмовою технологією — 3D-BIS. При контакті з дорогою опуклості одних тривимірних ламелей надійно фіксуються у западинах на протилежному боці. Як результат, розділені на окремі секції блоки стають жорсткішими і помітно підвищується якість зчеплення. Компаунд моделі характеризується підвищеним вмістом силіки, завдяки чому покришка зберігає еластичність при низьких мінусових температурах зовнішнього повітря, а протектор її повільніше зношується.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Купити Goodyear Ultra Grip SUV 265/65 R17 112T
Goodyear Ultra Grip SUV (265/65R17 112T) | 6 378 грн. |
Goodyear Ultra Grip Suv (265/65R17 112T) | 6 395 грн. |
GOODYEAR ULTRA GRIP SUV 265/65 R17 112 T | 6 382 грн. |
Рекомендую не перекачивать . Жосткая получится амортизацыя. Резина тихая, хорошо балансируется, тормозит машина одинаково хоть сухой или мокрый асфальт. Гарантия от официальных диллеров на розрывы и шишки. Езжу на Рено Дастер 1.5 дизель. Расход топлива между летней и этой зимней резиной ОДИНАКОВЫЙ !!! плавно идет на резкое ускорение. користуюся Goodyear Ultra Grip SUV місяць і більше |