Всесезонна шина Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 235/65 R17 108W
Відео 24Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 235/65 R17 108W ТОП-3ТОП-5 |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 235/65 R17 108W
Усі ціни 38 →Шина Goodyear Vector 4 Seasons Gen-3 235/65 R17 108W XL | 5 418 грн. |
Goodyear Vector 4 Seasons SUV Gen-3 235/65 R17 108W XL | 5 688 грн. |
Goodyear Vector 4 Seasons SUV Gen-3 235/65 R17 108W XL | 5 768 грн. |
Goodyear Vector 4Seasons Gen 3 (235/65R17 108W) | 5 627 грн. |
Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 SUV 235/65 R17 108W | 6 452 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →