Всесезонна шина Kormoran All Season 235/65 R17 108H
Відео 21Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Kormoran All Season 235/65 R17 108H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kormoran 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kormoran.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kormoran All Season 235/65 R17 108H
Kormoran ALL SEASON SUV 235/65 R17 108H (9048493184) | 6 320 грн. |
Kormoran All Season SUV 235/65 R17 108H | 6 093 грн. |
Шини Kormoran All Season SUV 235/65 R17 108H XL | 5 973 грн. |
Kormoran All Season Suv 235/65 R17 108H XL 91499 | 5 410 грн. |
Kormoran All Season Suv 235/65 R17 108H XL | 5 785 грн. |
Відеоогляди
Модификації Kormoran All Season 235/65 R17 108H
Ціни на Kormoran All Season 235/65 R17 108H |
---|---|---|---|---|
Kormoran All Season 235/65 R17 104V | від 5 592 грн. | 5 пропозицій | ||
Kormoran All Season 235/65 R17 108H | від 5 410 грн. | 5 пропозицій | ||
Kormoran All Season 235/65 R17 108V | від 4 207 грн. | 37 пропозицій | ||
Kormoran All Season 235/65 R17 108W | від 5 871 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →