Духова шафа Gorenje BO 7732 CLI (732963)
Фото 5 |
Gorenje BO 7732 CLI графіт слонова кістка |
|
Вбудована духова шафа Gorenje, виконана в кольорі слонової кістки, представляє категорію ретро-рішень, про що натякає і її приналежність до лінійки Classico. Зістарений дизайн забезпечує також бронзова ручка, фактурне скляне віконце на дверці, характерна форма поворотних важелів управління і аналоговий дисплей, що виконує роль індикатора таймера. А от у плані оснащення духовка цілком сучасна, оскільки підтримує очищення паром AquaClean, отримала автодоводчик GentleClose для плавного закривання, має телескопічні напрямні на 2-х рівнях.
Духова шафа Gorenje BO 7732 CLI вміщує до 71 л, має характерну для фірмових рішень склепінчасту форму робочої камери, підтримує нагрівання до 275 °C і можливість одночасного приготування різних страв. Режими готування цілком стандартні: це як окремі види нагріву (малий і великий грилі, конвекція, нижній і верхній нагрівач), так і їх різні комбінації. Також у продажу зустрічається і споріднена версія приладу у графітовому кольорі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje BO 7732 CLI
Gorenje BO7732CLI | 19 590 грн. |
Електрична духова шафа GORENJE BO 7732 CLI (EVP341-444M) | 19 579 грн. |
Електричний духовий шафа GORENJE BO 7732 CLI (EVP341-444M) | 20 697 грн. |
Модификації Gorenje BO 7732 CLI
Ціни на Gorenje BO 7732 CLI |
---|---|---|---|---|
Gorenje BO 7732 CLB | від 14 550 грн. | 12 пропозицій | ||
Gorenje BO 7732 CLI | від 19 579 грн. | 3 пропозиції |