Мікрохвильова піч Gorenje MO 17 E1WH білий (740293)
Фото 11 |
Gorenje MO 17 E1WH білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gorenje MO 17 E1WH білий
Мікрохвильова піч Gorenje MO17E1WH | 2 699 грн. |
Мікрохвильова піч GORENJE MO 17 E1 WH (M20XYZ) | 2 699 грн. |
Мікрохвильовка Gorenje MO17E1WH | 3 598 грн. |
Модификації Gorenje MO 17 E1WH
Ціни на Gorenje MO 17 E1WH |
---|---|---|---|---|
Gorenje MO 17 E1WH білий | від 2 699 грн. | 3 пропозиції | ||
Gorenje MO 17 E1BH чорний | від 2 488 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →