Дриль-шурупокрут Grand DA-12M Pro
Відео 1Фото 12 |
Grand DA-12M Pro |
|
Двошвидкісний шурупокрут із акумуляторним живленням. Першу швидкість (400 об/хв) слід використовувати для затягування та відкручування кріпильних виробів, на зразок гвинтів, шурупів та шурупів, а другу (1300 об/хв) — для свердління. Максимальний крутний момент становить 30 Нм. Зусилля затягування регулюється за допомогою 25-позиційного поворотного кільця. Швидкозатискний патрон шурупокрута Grand DA-12M Pro надійно тримає шестигранні насадки та циліндричні свердла із хвостовиками діаметром до 10 мм. У корпус вбудовано лампочку, світло від якої спрямоване на робочу зону. Інструмент поставляється разом із пластиковою валізкою, призначеною для зберігання та перенесення шурупокрута. У комплект також входять два акумулятори (ємністю по 2 Агод), прилад для підзарядки батарей та одна біта.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand.
Купити Grand DA-12M Pro
Усі ціни 6 →Акумуляторний шуруповерт (Grand ДА-12M/ PRO) | 1 389 грн. |
Шуруповерт акумуляторний Grand ДА-12M/PRO 113240 | 1 250 грн. |
Шурупокрут Grand ДА-12М/PRO | 1 214 грн. |
Шуруповерт акумуляторний Grand ДА-12M/PRO (2 акумулятори, кейс) | 1 571 грн. |
Акумуляторний шурупокрут Grand ДА-12 М/PRO | 1 390 грн. |
Акумуляторний шуруповерт Grand ДА-12M/PRO | 1 505 грн. |
Для дому хороша модель з нормальним кейсом в які можна покласти ще свердла та біти Потужності вистачає для невеликих завдань таких як збирання меблів Люфтять батареї але на роботу це не впливає Андрій Оксенюк: користуюся Grand DA-12M Pro більше року |