Похідний ніж Grand Way 24100
Grand Way 24100 |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grand Way 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grand Way.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grand Way 24100
Grand Way 24100 | 864 грн. |
Ніж туристичний Grand Way (24100) | 864 грн. |
Мисливський ніж Grand Way 24100 | 864 грн. |
Ніж нескладний Grand Way 24100 (black) з точилкою | 1 096 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →