Змішувач GRB Incool 90106000
Фото 14 |
GRB Incool 90106000 |
|
Можливість розміщення ручки керування на стільниці.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRB Incool 90106000
Усі ціни 13 →Змішувач для раковини GRB In Cool чорний матовий 90108002 | 8 733 грн. |
Змішувач для раковини прихованого монтажу GRB in Cool Chrome хром 90106000 | 12 317 грн. |
Змішувач для умивальника GRB Incool чорний матовий (90108002) 90108002 | 7 695 грн. |
Змішувач для умивальника GRB Incool Black, чорний матовий (90106002) | 10 769 грн. |
Змішувач для умивальника Incool Chrome, зовнішня частина, хром (90106000) | 6 640 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →