Панель для виклику NeoLight SOLO IPW
Відео 2Фото 6 |
NeoLight SOLO IPW |
|
Тампер для захисту від розтину. 2 виходи на замок. Підключення кнопки виходу. PoE адаптер у комплекті.
Може працювати самостійно без домофону. Запис відео за рухом у вбудовану пам'ять 32 ГБ. Можна підключити камери та записувати дані з них. Перегляд архіву через мобільний додаток.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог NeoLight 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі NeoLight.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NeoLight SOLO IPW
Усі ціни 10 →Відеопанель SOLO IPW GRAPHITE Neolight | 6 690 грн. |
Виклична панель Neolight SOLO IPW (Graphite) | 6 690 грн. |
NeoLight SOLO IPW Graphite — Виклична панель антивандальна 2 Мп 1 абонент | 5 419 грн. |
IP-відеопанель NeoLight SOLO IPW (Wi-Fi) Graphite | 6 930 грн. |
Виклична панель NeoLight SOLO IPW Graphite | 6 364 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →