Плита Prime Technics PSG 64003 W білий
Фото 13 |
Prime Technics PSG 64003 W білий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prime 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prime.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prime Technics PSG 64003 W білий
Усі ціни 21 →PRIME TECHNICS PSG 64003 W | 7 947 грн. |
Плита газова Prime Technics PSG 64003 W | 8 799 грн. |
Газовая плита Prime Technics Psg 64003 W | 8 135 грн. |
PRIME TECHNICS PSG 64003 W | 7 907 грн. |
Газова плита Prime Technics PSG 64003 W | 8 799 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →