Душова система Grohe Euphoria System 260 27475001
Grohe Euphoria System 260 27475001 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Поворот душового кронштейна становить 180°
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Euphoria System 260 27475001
Усі ціни 12 →Душова система Grohe Euphoria 260 27475001 | 23 699 грн. |
Душева система Grohe Euphoria 260 27475001 | 25 748 грн. |
Душова система із термостатом GROHE EUPHORIA System 260 із верхнім душем т | 28 260 грн. |
Grohe Euphoria 27475001 | 26 190 грн. |
Душова система для ванни Grohe Euphoria System 260 з термостатом для насті | 28 260 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →