Душова система Grohe Euphoria SmartControl System 260 Mono 26510000
Фото 3 |
Grohe Euphoria SmartControl System 260 Mono 26510000 |
|
Температура корпусу змішувача не перевищує температури води, що подається з душу. Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Штангу можна встановити у вже наявні отвори в стіні завдяки системі QuickFix
GROHE SafeStop: стопор безпеки спрацьовує за температури води 38 °C
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Euphoria SmartControl System 260 Mono 26510000
Усі ціни 17 →Душова система GROHE EUPHORIA SMARTCONTROL 260 MONO 26510000 | 38 901 грн. |
Душева система Grohe Euphoria SmartControl 260 Mono з термостатом Grohe Eu | 37 900 грн. |
Душова система із термостатом GROHE EUPHORIA SMARTCONTROL із верхнім душем | 47 508 грн. |
Душова система Grohe Euphoria SmartControl System 260 Mono (26510000) 2651 | 49 950 грн. |
Душова система з термостатом для ванни Grohe Euphoria SmartControl System | 47 508 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →