Змішувач Grohe Start 23550002
Фото 10 |
Grohe Start 23550002 |
|
QuickFix: система швидкого монтажу. З обмежувачем температури. Вода не контактує з металами корпусу змішувача. Регулювання витрати води.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Start 23550002
Усі ціни 7 →Змішувач для раковини Grohe Start QuickFix чорний матовий 235502432 з донн | 4 299 грн. |
Змішувач для раковини Grohe QuickFix Start S-Size (колір - чорний матовий) | 4 299 грн. |
Змішувач для умивальника Grohe Start хром S (88249754) 88249754 | 3 650 грн. |
Змішувач для раковини S-розміру Grohe QuickFix Start 23550002 | 2 899 грн. |
Змішувач для раковини Grohe QuickFix Start хром 23550002 з донним клапаном | 2 899 грн. |
Змішувач для раковини S-розміру Grohe QuickFix Start (колір - хром) 235500 | 2 899 грн. |
Змішувач для раковини S-розміру Grohe QuickFix Start Black 235502432 | 4 299 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →