Змішувач Grohe Eurosmart Cosmopolitan E 36334SD0
Фото 4 |
Grohe Eurosmart Cosmopolitan E 36334SD0 |
|
Має 7 встановлених режимів. Додаткові функції та точні налаштування регулюються за допомогою пульта дистанційного керування арт. 36407 (придбано окремо).
Змішувач для холодної чи попередньо змішаної води. Внутрішній блок (арт. 36336001 або арт. 36337001) купується окремо.
Типові несправності і ремонт змішувачівКонструкція змішувачів передбачає типові несправності, більшість яких можна усунути своїми силами
Топові серії змішувачів Grohe: Eurosmart, Grohtherm, Bau та інКороткий огляд найбільш популярних серій змішувачів від прославленого бренду Grohe
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Eurosmart Cosmopolitan E 36334SD0
Усі ціни 7 →Змішувач для раковини електронний сенсорний Grohe Eurosmart Cosmopolitan E | 25 605 грн. |
Змішувач для раковини електронний сенсорний Grohe Eurosmart Cosmopolitan E | 18 100 грн. |
Кран для умивальника сенсорний без змішування GROHE Eurosmart Cosmopolitan | 24 353 грн. |
Змішувач для раковини Grohe прихований монтаж Eurosmart Cosmopolitan E (36 | 25 605 грн. |
Grohe Eurosmart Cosmopolitan E 36334SD0 | 16 464 грн. |
Інфракрасний кран для раковини GROHE Eurosmart Cosmopolitan E 220V (36334S | 25 605 грн. |
Кран для умивальника сенсорний без змішування GROHE Eurosmart Cosmopolitan | 24 353 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →