Душовий набір AM-PM Like F0180000
Фото 4 |
AM-PM Like F0180000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AM-PM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AM-PM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AM-PM Like F0180000
Усі ціни 15 →Душовий набір Am Pm LIKE F0180000 | 2 924 грн. |
Душовий набір AM.PM Like (F0180000) F0180000 | 2 924 грн. |
Комплект для душу із штангою AM.PM Like із шлангом 1750мм ручною лійкой 11 | 2 924 грн. |
Душевая ганитура AM.PM Like (F0180000) 192087 | 2 924 грн. |
Душовий гарнітур AM.PM Like (F0180000) F0180000 | 2 924 грн. |
ще 10 пропозицій
Додаткові функції і можливості душової системи AM-PM Like F0180000:
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →