Душова система Grohe Vitalio Start 250 UA202803R3
Відео 1Фото 13 |
Grohe Vitalio Start 250 UA202803R3 |
|
Технологія DreamSpray гарантує, що тиск води з кожної душової форсунки буде однаковим. Внутрішній водний канал WaterGuide запобігає нагріванню поверхні душу. Силіконове кільце ShockProof запобігає пошкодженню ручного душу під час падіння.
Верхній душ з кульовим шарніром, кут повороту ± 10°.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Vitalio Start 250 UA202803R3
Душова система прихованого монтажу Grohe QuickFix Start + Vitalio Start 25 | 13 999 грн. |
Душова система прихованого монтажу Grohe QuickFix Start UA202803R3 | 13 999 грн. |
Душевая система скрытого монтажа Grohe QuickFix Start + Vitalio Start 250 | 13 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →