Душова система Grohe Vitalio Comfort 250 Cube 26698001
Фото 5 |
Grohe Vitalio Comfort 250 Cube 26698001 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Технологія DreamSpray гарантує, що напір води з кожною душовою форсунки буде однаковим. Внутрішній водний канал WaterGuide запобіжить нагрівання поверхні душа.
Змішувач у комплект не входить (придбавається окремо). Верхній душ із шаровим шарніром, кут повороту ± 10°. Ручний душ має силіконове кільце (Shock Proof), яке запобігає пошкодженню поверхні під час падіння.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Vitalio Comfort 250 Cube 26698001
Усі ціни 13 →Душова система Grohe QuickFix Vitalio Comfort 250 Cube хром 26698001 без з | 8 599 грн. |
Душова система Grohe QuickFix Vitalio Comfort 250 (26698001) 26698001 | 8 599 грн. |
Душова система без змішувача GROHE QuickFix Vitalio Comfort 26698001 250x2 | 8 953 грн. |
Душова система Grohe QuickFix Vitalio Comfort 250 (26698001) 26698001 | 8 599 грн. |
Душевая система Grohe QuickFix Vitalio Comfort 250 Cube (26698001) 197696 | 8 599 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →