Кухонний ніж Victorinox Swiss Classic 6.7401
Victorinox Swiss Classic 6.7401 червоний чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 6.7401
Усі ціни 12 →Кухонный нож Victorinox 6.7401 | 292 грн. |
Нож кухонный, бытовой Victorinox SwissClassic Paring (лезвие: 80мм), красн | 292 грн. |
Нож кухонный Victorinox SwissClassic, 8см, красный 6.7401 | 292 грн. |
Кухонный нож Victorinox SwissClassic Paring 6.7401 | 286 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Victorinox Swiss Classic 6.7401:
- Вага — 22 г
- Swiss Classic 6.7401-червоний
- Swiss Classic 6.7403-чорний
Модификації Victorinox Swiss Classic 6.7401
Ціни на Victorinox Swiss Classic 6.7401 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Classic 6.7401 | від 286 грн. | 15 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7403 | від 286 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →