Кухонний ніж 3 CLAVELES Palosanto 01008
3 CLAVELES Palosanto 01008 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 3 CLAVELES 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 3 CLAVELES.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 3 CLAVELES Palosanto 01008
Усі ціни 6 →Нож для чистки овощей 90 мм 3 Claveles Palosanto (01008) 01008 | 369 грн. |
Ніж для чищення овочів 90 мм 3 Claveles Palosanto (01008) | 369 грн. |
Нож для чистки овощей 90 мм 3 Claveles Palosanto (01008) 01008 | 369 грн. |
Нож для чистки овощей 90 мм 3 Claveles Palosanto (01008) 01008 | 358 грн. |
Ніж для чищення овочів 90 мм 3 Claveles Palosanto (01008) | 499 грн. |
Ніж для чищення овочів 90 мм 3 Claveles Palosanto (01008) | 369 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →