Кухонний ніж Victorinox Swiss Classic 6.7606.L114
Victorinox Swiss Classic 6.7606.L114 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Victorinox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Victorinox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Victorinox Swiss Classic 6.7606.L114
Усі ціни 17 →Нож кухонный Victorinox 8см 6.7606.L114 | 292 грн. |
Нож кухонный, бытовой Victorinox Swissclassic (лезвие: 80мм), зеленый 6.76 | 292 грн. |
Нож кухонный Victorinox SwissClassic, 8см, зеленый 6.7606.L114 | 292 грн. |
Victorinox SwissClassic 6.7606.L114 Vx67606.L114 | 329 грн. |
ще 12 пропозицій
Кольорові варіанти:
- Модель 6.7601 — червоний
- Модель 6.7603 — чорний
- Модель 6.7606.L114 — зелений
- Модель 6.7606.L115 — трояндовий
- Модель 6.7606.L118 — жовтий
- Модель 6.7606.L119 — помаранчевий
Модификації Victorinox Swiss Classic 6.7606.L114
Ціни на Victorinox Swiss Classic 6.7606.L114 |
---|---|---|---|---|
Victorinox Swiss Classic 6.7606.L118 | від 248 грн. | 14 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7606.L114 | від 248 грн. | 21 пропозиція | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7606.L119 | від 269 грн. | 13 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7606.L115 | від 269 грн. | 13 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7601 | від 263 грн. | 18 пропозицій | ||
Victorinox Swiss Classic 6.7603 | від 286 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →