Духова шафа Grunhelm GDG 610 X
Grunhelm GDG 610 X нержавіюча сталь чорний |
|
Проста і порівняно недорога електрична духова шафа початкового рівня, представлена на ринку брендом Grunhelm у 2023 році. Подібний пристрій може стати цікавим вибором для користувачів, яким потрібна просто духова шафа зі стандартним набором можливостей. Загальний корисний об'єм робочої камери духової шафи Grunhelm GDG 610 X становить 61 л, що дозволяє готувати великі порції їжі і робить ідеальним вибором для сімейного використання.
Серед доступних режимів готування можна виділити гриль, конвекцію та розморожування. Ці режими надають гнучкість у виборі способу приготування різноманітних страв. Передбачений виробником системи безпеки включають автоматичне відключення і термостат, що забезпечує безпеку під час експлуатації. Духовка оснащена подвійним склом дверцят і решітчастими напрямними для деко, що полегшує догляд та очищення після використання. Також відзначимо, що моделі надано клас енергоспоживання А. Габаритні розміри духовки та розміри для вбудовування відповідають стандартам, що спрощує процес встановлення на вашій кухні.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Купити Grunhelm GDG 610 X
Усі ціни 16 →Духовой шкаф Grunhelm GDG610X | 10 165 грн. |
Духовой шкаф gdg610x нерж. сталь, эл. таймер (grunhelm) | 8 807 грн. |
Духова шафа Grunhelm GDG610X | 9 000 грн. |
Духова шафа Grunhelm GDG610X (110877) | 8 935 грн. |
Духовой шкаф Grunhelm GDG610X (110877) 110877 | 8 794 грн. |
Модификації Grunhelm GDG 610 X
Ціни на Grunhelm GDG 610 X |
---|---|---|---|---|
Grunhelm GDG 610 X | від 8 150 грн. | 16 пропозицій | ||
Grunhelm GDG 610 B | від 8 298 грн. | 17 пропозицій |