Духова шафа Grunhelm GDV 836 I
Grunhelm GDV 836 I 2020 рік |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grunhelm GDV 836 I
Усі ціни 18 →GRUNHELM GDV 836 I | 9 416 грн. |
Grunhelm GDV 836 I | 8 250 грн. |
Духова шафа електрична Grunhelm Gdv 836 I | 8 025 грн. |
GRUNHELM GDV 836 I | 9 369 грн. |
Духовой шкаф Grunhelm GDV 836 I | 8 320 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →