Духова шафа Grunhelm GDG 610 B
Grunhelm GDG 610 B 2021 рік нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grunhelm GDG 610 B
Усі ціни 15 →Grunhelm Grunhelm GDG 610 B | 12 089 грн. |
Духовой шкаф Grunhelm GDG610B | 10 611 грн. |
Духова шафа Grunhelm GDG610B | 9 240 грн. |
Духовой шкаф gdg610b черный эл. таймер (grunhelm) | 9 042 грн. |
Духова шафа Grunhelm GDG610B | 9 232 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Grunhelm GDG 610 B
Ціни на Grunhelm GDG 610 B |
---|---|---|---|---|
Grunhelm GDG 610 X | від 8 150 грн. | 13 пропозицій | ||
Grunhelm GDG 610 B | від 8 298 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →