Духова шафа Grunhelm GDX 600 X
Grunhelm GDX 600 X 2021 рік |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grunhelm GDX 600 X
Усі ціни 19 →Grunhelm GDX 600 X | 7 370 грн. |
Духовой шкаф электрический Grunhelm GDX600X | 7 163 грн. |
Духовой шкаф Grunhelm GDX 600 X | 8 626 грн. |
Духова шафа електрична Grunhelm GDX600X | 7 170 грн. |
Духовой шкаф gdx600x нерж. сталь мех.таймер (grunhelm) | 7 868 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →