Варильна поверхня Grunhelm GPC 727 BEO чорний
Фото 4 |
Grunhelm GPC 727 BEO чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grunhelm GPC 727 BEO чорний
Усі ціни 6 →Варочная поверхность Grunhelm GPC 727 BEO | 6 075 грн. |
Электрическая варочная поверхность grunhelm gpc 727 beo | 5 212 грн. |
Grunhelm GPC 727 BEO GPC727BEO | 5 520 грн. |
Варильна поверхня Grunhelm GPC 727 BEO | 6 699 грн. |
Електрична варильна поверхня grunhelm gpc 727 beo | 5 901 грн. |
Варильна варильна поверхня електрична GPC 727 BEO Grunhelm | 5 520 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →