Варильна поверхня Grunhelm GPG 0201 B чорний
Grunhelm GPG 0201 B чорний 2020 рік |
|
Недорога двоконфорочна газова варильна поверхня з незалежним управлінням і системою автоматичного підпалу. Оснащена ефектним робочим столом із загартованого скла і надійними сталевими гратами, які служать надійною опорою для посуду і можуть очищатися від забруднень в автоматичній посудомийній машині. Відрізняється демократичною вартістю, є одним з найбільш доступних пристроїв подібного класу на вітчизняному ринку.
Виконана у форм-факторі Domino, має компактні розміри (520х290 мм) і стильний зовнішній дизайн. Позиціонується як продукт базової ціновій категорії, призначений для використання в малогабаритних і звичайних кухнях, а також у відкритих кухонних зонах квартир-студій та «опен-спейс» плануваннях. Варильна поверхня Grunhelm GPG 0201 B обладнана двома газовими пальниками: малої з максимальною тепловою потужністю 1,1 кВт і середньою потужністю 2,2 кВт.
Таке оснащення дозволяє обслуговувати типові побутові потреби невеликої сім'ї з 1-2 осіб. Розрахована на використання кухонного посуду найрізноманітніших об'ємів/розмірів. Підійде для початківців та досвідчених користувачів, допоможе у реалізації будь-яких термічних кулінарних процесів. Завдяки механізму, вбудованого в поворотні ручки газових кранів, запалювання легко виконується однією рукою.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Купити Grunhelm GPG 0201 B чорний
Усі ціни 20 →Варочная поверхность Grunhelm GPG 0201 BF | 3 078 грн. |
Варильна поверхня Grunhelm GPG 0201 BF | 3 000 грн. |
Газовая варочная поверхность grunhelm gpg 0201 bf домино | 2 885 грн. |
Domino GRUNHELM GPG 0201 BF | 3 000 грн. |
Варочна поверхня Grunhelm GPG 0201 BF | 3 116 грн. |