Варильна поверхня Grunhelm GPG 3211 WF білий
Grunhelm GPG 3211 WF білий |
|
Стильна, зручна у використанні та елегантна газова варильна поверхня з практично бездоганною основою з високоміцного загартованого скла, бічним розташуванням панелі керування, а також системою автозапалювання та газ-контролем. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії зразка 2023 випуску. Може послужити хорошим вибором для користувачів, які підшукують якісну та зручну газову варильну поверхню.
Обладнана системою автоматизованого підпалу, вбудованою в поворотні ручки газових кранів — для її активації достатньо натиснути на відповідний регулятор і повернути його до потрібної позначки. Варильна поверхня Grunhelm GPG 3211 WF оснащена чотирма газовими конфорками різної потужності та діаметру, що дозволяє максимально ефективно готувати у посуді різних розмірів. Також виробником передбачено надійну систему захисту від витоків газу, яка оперативно припинить подачу газу при випадковому зриві полум'я.
Масивні литі грати, виготовлені з жаростійкого чавуну, забезпечує надійну опору для будь-якого посуду, легко переносять вплив відкритого полум'я та високі температури. Вони складаються з двох окремих секцій, які без проблем помістяться у посудомийну машину. Завдяки ефектній скляній основі, варильна поверхня має преміальний зовнішній вигляд і легко очищається від забруднень.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grunhelm 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grunhelm.
Купити Grunhelm GPG 3211 WF білий
Усі ціни 17 →Варочная поверхность Grunhelm Gpg 3211 Wf | 5 292 грн. |
Варочная поверхность Grunhelm GPG 3211 WF | 5 791 грн. |
Варильна поверхня Grunhelm Gpg 3211 Wf | 5 297 грн. |
Варильна поверхня GRUNHELM GPG 3211 WF | 6 188 грн. |
Газовая варочная поверхность grunhelm gpg 3211 wf | 5 609 грн. |
Модификації Grunhelm GPG 3211 WF
Ціни на Grunhelm GPG 3211 WF |
---|---|---|---|---|
Grunhelm GPG 3211 WF білий | від 5 292 грн. | 17 пропозицій | ||
Grunhelm GPG 3211 GF графіт | від 6 000 грн. | 7 пропозицій | ||
Grunhelm GPG 3211 BF чорний | від 4 544 грн. | 19 пропозицій |