Литий диск GT 210 5,5x13/4x114,3 ET28 DIA73,1
Відео 16 | від 2 269 до 2 686 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):13 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):73.1 мм Виліт (ET):28 мм |
Модифікації GT 210 1
Характеристики
GT 210 5,5x13/4x114,3 ET28 DIA73,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GT 210 5,5x13/4x114,3 ET28 DIA73,1
Сортувати
Литые диски GT 210 R13 W5.5 PCD4x114.3 ET28 DIA73.1 (HS) 1001973945 | 2 513 грн. |
GT 210 5,5x13/4x114,3 D73,1 ET28 HS | 2 446 грн. |
GT 210 (R13 W5.5 PCD4x114.3 ET28 DIA73.1) HS | 2 384 грн. |
Диски GT 210 5,5x13 4x114,3 ET28 DIA73,1 (HS) | 2 269 грн. |
GT 210 HS R13 W5.5 PCD4x114.3 ET28 DIA73.1 | 2 495 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі