Литий диск GT LGS18 8x15/6x139,7 ET-10 DIA110,5
від 3 444 до 4 077 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):6 болта (ів), 139.7 мм ЦО (DIA):110.5 мм Виліт (ET):-10 мм |
Модифікації GT LGS18 1
Характеристики
GT LGS18 8x15/6x139,7 ET-10 DIA110,5 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити GT LGS18 8x15/6x139,7 ET-10 DIA110,5
Сортувати
GT LGS18 8,0x15/6x139,7 D110,5 ET-10 SM | 3 729 грн. |
GT LGS18 (R15 W8.0 PCD6x139.7 ET-10 DIA110.5) SM | 3 627 грн. |
Диски GT LGS18 8x15 6x139,7 ET-10 DIA110,5 (SM) | 3 444 грн. |
GT LGS18 8x15 6x139.7 ET-10 DIA110.5 SM | 3 540 грн. |
Диск GT LGS18 SM R15 W8,0 PCD6x139,7 ET-10 DIA110,5 | 3 652 грн. |
GT LGS18 8x15 6x139.7 ET-10 DIA110.5 SM | 3 740 грн. |
GT GT LGS18 8x15 6x139.7 ET-10 DIA110.5 SM | 3 627 грн. |
Диск GT LGS18 8x15 6x139.7 ET-10 DIA110.5 SM | 4 077 грн. |
Закрити
Схожі