Стрем'янка GTM KMH1206 118 см
GTM KMH1206 |
|
Глибина сходів 80 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM KMH1206 118 см
Усі ціни 10 →Стрем'янка двостороння GTM KMH1206 алюмінієва, 6 сходинок 1180 мм (KMH1206 | 3 124 грн. |
Стремянка двухсторонняя Gtm KMH1206 | 3 044 грн. |
Лестница GTM стремянка 6сх. верхняя ступень 1,18м, двусторонняя (KMH1206) | 3 124 грн. |
Драбина GTM cтрем`янка 6сх. верхня сходинка 1,18м, двостороння (KMH1206) K | 3 062 грн. |
Стрем'янка алюмінієва GTM KMH1206 (двостороння) 39699 | 3 063 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації GTM KMH1206
Ціни на GTM KMH1206 |
---|---|---|---|---|
GTM KMH1203 58 см | від 1 707 грн. | 9 пропозицій | ||
GTM KMH1204 78 см | від 2 009 грн. | 9 пропозицій | ||
GTM KMH1205 98 см | від 2 411 грн. | 10 пропозицій | ||
GTM KMH1206 118 см | від 2 814 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →