Витяжка Akpo WK-9 Kastos 60
Akpo WK-9 Kastos 60 2021 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Akpo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Akpo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Akpo WK-9 Kastos 60
Усі ціни 6 →Витяжка похила Akpo WK-9 Kastos 60 black | 8 821 грн. |
Витяжка Akpo WK9 Kastos 60 BK | 9 447 грн. |
Akpo Kastos 60 | 9 430 грн. |
Akpo Kastos 60 | 9 660 грн. |
Вытяжка Akpo WK-9 Kastos 60 Black | 10 942 грн. |
Витяжка Akpo WK-9 Kastos 60 (black) WK-9 Kastos 60 (black) | 9 020 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →