Витяжка Interline Bravo BL A/60/GL/K чорний
Фото 8 |
Interline Bravo BL A/60/GL/K чорний білий чорний |
|
Управління жестами.
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline Bravo BL A/60/GL/K чорний
Усі ціни 32 →Interline Interline Bravo BL A/60/GL/K | 9 599 грн. |
Витяжка нахилена INTERLINE BRAVO BL A/60/GL/K 12049 | 10 199 грн. |
INTERLINE BRAVO BL A/60/GL/K | 9 164 грн. |
Витяжка похила Interline Bravo BL A/60/GL/K | 9 818 грн. |
Вытяжка Interline Bravo Bl A/60/GL/K | 10 192 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Interline Bravo BL A/60/GL/K
Ціни на Interline Bravo BL A/60/GL/K |
---|---|---|---|---|
Interline Bravo WH A/60/GL/K білий | від 9 355 грн. | 35 пропозицій | ||
Interline Bravo BL A/60/GL/K чорний | від 8 995 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →