Каструля HOLMER CR-17519-SSD
Фото 8 |
HOLMER CR-17519-SSD |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HOLMER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HOLMER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HOLMER CR-17519-SSD
Усі ціни 7 →Каструля з кришкою H?lmer CR-17519-SSD Aurora | 669 грн. |
Каструля Hölmer Aurora з кришкою 1,9 л (CR-17519-SSD Aurora) CR-17519-SSD | 506 грн. |
Hölmer Каструля Hölmer Aurora з кришкою 1,9 л (CR-17519-SSD Aurora) CR-175 | 506 грн. |
Holmer CR-17519-SSD Aurora CR-17519-SSDAurora | 509 грн. |
Holmer CR-17519-SSD | 839 грн. |
Каструля з кришкою Hlmer Aurora 1.9 л (CR-17519-SSD Aurora) | 509 грн. |
Каструля з кришкою Holmer Aurora CR-17519-SSD 1.9 л | 920 грн. |
Модификації HOLMER CR-17519-SSD
Ціни на HOLMER CR-17519-SSD |
---|---|---|---|---|
HOLMER CR-17515-SSD | від 476 грн. | 10 пропозицій | ||
HOLMER CR-17519-SSD | від 506 грн. | 10 пропозицій | ||
HOLMER CR-17526-SSD | від 536 грн. | 6 пропозицій | ||
HOLMER CR-17537-SSD | від 596 грн. | 10 пропозицій | ||
HOLMER CR-17548-SSD | від 679 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →