Літня шина HABILEAD RS01 205/65 R16C 107T
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
HABILEAD RS01 205/65 R16C 107T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HABILEAD 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HABILEAD.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HABILEAD RS01 205/65 R16C 107T
Усі ціни 25 →Шина Habilead PracticalMax RS01 205/65 R16C 107/105T | 2 380 грн. |
Habilead PracticalMax RS01 205/65 R16C 107/105T | 2 523 грн. |
Habilead PracticalMax RS01 205/65 R16C 107/105T | 2 452 грн. |
Habilead RS01 (205/65R16C 107T) | 2 424 грн. |
Летние шины Habilead RS01 DurableMax 205/65 R16C 107/105T 1001887914 | 2 346 грн. |
ще 20 пропозицій
Купивши цю гуму для причепа. Боковина як для цешки виглядає досить м'якою. Балансується нормально до 30 г. Як сказали на шиномонтажі, що ця гума набагато краща і рівніша за нашу вітчизняну Росаву. Ціна+ Поки що не виявлено. щойно купив(ла) HABILEAD RS01 195/80 R14C 106R рекомендую купити обов'язково |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації HABILEAD RS01 205/65 R16C 107T
Ціни на HABILEAD RS01 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
HABILEAD RS01 205/65 R16C 105T | від 2 520 грн. | 1 пропозиція | ||
HABILEAD RS01 205/65 R16C 107R | від 2 445 грн. | 6 пропозицій | ||
HABILEAD RS01 205/65 R16C 107T | від 2 279 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →