Літня шина Torque TQ05 205/65 R16C 107T
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Torque TQ05 205/65 R16C 107T 205/65 R16 107 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Torque 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Torque.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Torque TQ05 205/65 R16C 107T
Усі ціни 18 →Torque TQ05 205/65 R16C 107/105T | 2 495 грн. |
Torque TQ05 205/65 R16C 107/105T (9058006312) | 4 240 грн. |
Torque TQ-05 205/65 R16C 107/105T | 2 729 грн. |
Torque TQ05 (205/65R16C 107T) | 2 445 грн. |
Летние шины Torque TQ05 205/65 R16C 107/105T 1001156115 | 2 424 грн. |
ще 13 пропозицій
Не сподобався швидкий знос. Хоча не факт, що відомий виробник відходить у 1,5-2 рази більше як по ціні Лише ціна Швидкий знос Александр Пилипович: користуюся Torque TQ05 195/70 R15C 104R більше року |
Додати відгук
Модификації Torque TQ05 205/65 R16C 107T
Ціни на Torque TQ05 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Torque TQ05 205/65 R16C 107T | від 2 424 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →