Літня шина Kapsen RS01 205/65 R16C 107T
Відео 1Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Kapsen RS01 205/65 R16C 107T 205/65 R16 107 R 205/65 R16 107 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kapsen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kapsen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kapsen RS01 205/65 R16C 107T
Усі ціни 30 →Шина Kapsen DurableMax RS01 205/65 R16C 107T | 2 579 грн. |
Kapsen DurableMax RS01 205/65 R16C 107/105T | 2 856 грн. |
Kapsen DurableMax RS01 205/65 R16C 107/105T | 2 777 грн. |
Kapsen RS01 205/65 R16C 107/105T | 2 491 грн. |
Kapsen DurableMax RS01 (205/65R16C 107T) | 2 520 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Kapsen RS01 205/65 R16C 107T
Ціни на Kapsen RS01 205/65 R16C 107T |
---|---|---|---|---|
Kapsen RS01 205/65 R16C 107R | від 3 048 грн. | 1 пропозиція | ||
Kapsen RS01 205/65 R16C 107T | від 2 237 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →