Пральна машина Haier HW 80-B14939S8 сірий
Фото 9 |
Haier HW 80-B14939S8 сірий білий сірий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haier 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haier.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haier HW 80-B14939S8 сірий
Усі ціни 14 →Пральна машина Haier HW80-B14939S8 Silver | 22 699 грн. |
Пральна машина автоматична Haier HW80-B14939S8 | 19 887 грн. |
Пральна машина автоматична Haier HW80-B14939S8 | 19 530 грн. |
Стиральная машина Haier HW80-B14939S8-S | 19 519 грн. |
Пральна машина Haier HW80-B14939S8-S | 22 699 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Haier HW 80-B14939S8
Ціни на Haier HW 80-B14939S8 |
---|---|---|---|---|
Haier HW 80-B14939 білий | від 17 145 грн. | 84 пропозиції | ||
Haier HW 80-B14939S8 сірий | від 18 814 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →