Болгарка Tex-AC TAOE-AG125-1
Відео 1Фото 4 |
Tex-AC TAOE-AG125-1 8500 об/хв 9000 об/хв |
|
Модель TAOE-AG125-1 поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tex-AC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tex-AC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tex-AC TAOE-AG125-1
Усі ціни 6 →Аккумуляторная угловая шлифмашина TexAC TAOE-AG125-1 | 1 832 грн. |
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Тех.АС TAOE-AG125-1 (без акб) | 2 094 грн. |
Акумуляторна кутова шліфмашина TEX.AC ТАOE-AG125-1 (20 В, без АКБ, 125 мм) | 1 994 грн. |
Акумуляторна кутова шліфувальна машина TexAC ТАOE-AG125-1 | 1 994 грн. |
Кутова шліфувальна машина TEX.AC TAOE-AG125-1 | 1 795 грн. |
Акумуляторна УШМ Tex.AC ТАOE-AG125-1 | 1 994 грн. |
Відеоогляди
Модификації Tex-AC TAOE-AG125-1
Ціни на Tex-AC TAOE-AG125-1 |
---|---|---|---|---|
Tex-AC TAOE-AG125-1 | від 1 795 грн. | 6 пропозицій | ||
Tex-AC TAOE-AG125 | від 1 703 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →