Болгарка GTM AG230/2800D (2893)
GTM AG230/2800D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM AG230/2800D
Усі ціни 13 →Болгарка мережева GTM AG230/2800D із плавним пуском (AG230/2800D) | 4 104 грн. |
Болгарка (угловая шлифмашина) Gtm AG230/2800D | 4 090 грн. |
Болгарка мережева GTM AG230/2800D | 4 105 грн. |
Кутова шліфмашина GTM AG230/2800D | 4 105 грн. |
Шлифовальная машина GTM 230мм AG230/2800D 2800Вт, 6500об/мин, пл.пуск (AG2 | 4 000 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →