Сумка Haisser 64025 (108327)
Фото 16 |
Haisser 64025 |
|
Сумка для ручних плиткорізів з довжиною платформи 800 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser 64025
Сумка до плиткоріза Haisser 64025 800 мм | 559 грн. |
Сумка для плиткорізу Haisser 800 мм 64025 (108327) | 719 грн. |
Сумка для плиткореза 800 мм Haisser переносна сумка для ручного плиткоріз | 700 грн. |
Модификації Haisser 64025
Ціни на Haisser 64025 |
---|---|---|---|---|
Haisser 64024 | від 597 грн. | 4 пропозиції | ||
Haisser 64025 | від 559 грн. | 4 пропозиції | ||
Haisser 64026 | від 635 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →