Сумка Haisser 64024 (108326)
Фото 14 |
Haisser 64024 |
|
Сумка для ручних плиткорізів з довжиною платформи 700 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haisser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haisser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haisser 64024
Сумка для плиткореза Haisser 64024 (108326) | 597 грн. |
Сумка для плиткорізу Haisser 700 мм 64024 (108326) | 697 грн. |
Сумка для плиткоріза Haisser 700 мм переносна сумка для ручного плиткоріз | 700 грн. |
Модификації Haisser 64024
Ціни на Haisser 64024 |
---|---|---|---|---|
Haisser 64024 | від 597 грн. | 4 пропозиції | ||
Haisser 64025 | від 559 грн. | 4 пропозиції | ||
Haisser 64026 | від 635 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →