Комп'ютерне крісло Special4you Lordos
Відео 1Фото 20 |
Special4you Lordos |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Special4you 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Special4you.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Special4you Lordos
Крісло Special4you Lordos olive зелене (E0475) | 8 239 грн. |
Крісло офісне Special4You Lordos (E0475) | 6 875 грн. |
Крісло керівника Lordos grey E5791 | 6 299 грн. |
Гарне крісло. відчувається, влітку не треба буде класти покривало, щоб не прилипати до крісла, як було зі шкіряним кріслом. М'яке і прикольне. Підголовник там де голова. Є крісла, де цей підголовник огинає голову зверху (занадто висока спинка із загином), що дає неприємне відчуття... ось тут все чудово. З моїми 181см все просто чудово. Оббивка, колір, відчуття. Висока і відкидається далеко тому, тобто. закинути ноги на стіл виходить дуже легко Високо. У найнижчому положенні воно не перетворюється на табуретку, як я люблю, тому до нього доведеться докупити підставку для ніг. Підлокітники не дадуть вам сидіти з широко розставленими ногами, як майже 80% крісел на ринку. Артем Artem: користуюся Special4you Lordos менше місяця |
Відразу про матеріал, в характеристиках зазначено "Тканина" без будь-яких уточнень, спочатку подумав що матеріал буде злегка шорстка тканина, але насправді тканина велюрова, дуже гладка і м'яка. Чорна "сітка" на тканині лише малюнок. Шви поки що в нормі. Подушки дуже м'які, особливо сидіння хоч і трохи коротке. Спинка так само м'яка, є підтримка попереку, хоч і не сильно виражена (мені вистачає, спина після старого крісла перестала боліти). Механізм звичайнісінький, без зайвих функцій, зроблений добротно і на вигляд міцний, хоч і постукує. Трохи засмутили підлокітники, вони досить тверді і наповнювач трохи рухається і шарудить (швидше за все всередині щось на зразок пінопласту або типу того) Загалом крісло гарне, видно, що на заощаджені гроші з додаткових функцій вклалися в матеріали. Брав оливкового кольору, тому що воно темніше, та й воно не завжди оливкове, колір крісла дуже залежить від освітлення в кімнаті, було б чорного кольору, то швидше за все взяв би саме таке. Матеріали, висока спинка, зручне, вага (люблю важкі крісла) Підлокітники, немає чорного кольору Николай: користуюся Special4you Lordos менше місяця |
Довго вибирав собі крісло, спочатку думав брати з дермантиновим покриттям, але подумавши і почитавши відгуки як той шкірозамінник лопає і парить тіло влітку, вирішив взяти з тканинним. Крісло дуже зручне, спинка назад не відкидається, тому постійно потрібно сидіти рівно і тримати поставу. У цьому допомагатимуть супорти під спину, там є м'які подушки і під поперек, і під лопатки, і під шию. Саме за часом я можу в ньому просидіти 3 години і взагалі не відчути, тоді як від інших крісел, особливо з сіточними спинками, спина через 15 хвилин вже болить. У кріслі є режим гойдання (тилт), але при цьому воно стукає, не дуже корисна функція. Підлокітники м'які, приємні. Крісло збирається дуже просто, у мене навіть інструкції там не було на мою думку. Важить близько 17-18 кг якщо не помиляюся, то будьте готові. Дуже задоволений цією покупкою, шикарне крісло, коштує кожної копійки. Супорти у спинці, тканинне покриття Немає регулювання нахилу спинки, важкий Віктор С.: користуюся Special4you Lordos кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →