Вантажна шина Hankook Smart Flex DH35 205/75 R17.5 124M
Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Hankook Smart Flex DH35 205/75 R17.5 124M 205/75 R17.5 " 124 M 215/75 R17.5 " 126 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Smart Flex DH35 205/75 R17.5 124M
Усі ціни 19 →Hankook DH35 (ведуча вісь) 205/75 R17.5 124/122M | 9 588 грн. |
Hankook DH35 Smartflex (ведущая) 205/75 R17.5 124/122M | 8 229 грн. |
Hankook DH35 (ведущая) (205/75R17.5 124M) | 8 836 грн. |
Hankook DH35 Smart Flex (приводная) 205/75 R17.5 124/122M 12PR "M+S" | 8 844 грн. |
Hankook DH35 205/75 R17.5 124/122M | 8 675 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Hankook Smart Flex DH35 205/75 R17.5 124M
Ціни на Hankook Smart Flex DH35 205/75 R17.5 124M |
---|---|---|---|---|
Hankook Smart Flex DH35 205/75 R17.5 124M | від 8 229 грн. | 19 пропозицій | ||
Hankook Smart Flex DH35 215/75 R17.5 126M | від 7 300 грн. | 19 пропозицій |