Вантажна шина Hankook Smart Line AL50 315/70 R22.5 156L
Фото 6 |
Виберіть розмір вантажної шини
Hankook Smart Line AL50 315/70 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Smart Line AL50 315/70 R22.5 156L
Hankook SmartLine AL50 (рулевая) (315/70R22.5 156L) | 18 035 грн. |
Hankook AL50 Smart Line (рулевая) 315/70 R22.5 156/150L 20PR "3PMSF" | 17 769 грн. |
Грузовые шины Hankook AL50 (рулевая) 315/70 R22.5 156/150L 20PR 1002468242 | 19 063 грн. |
Hankook Smart Line AL50 (кермова) 315/70 R22.5 156/150L | 17 401 грн. |
Вантажні шини Hankook AL50 (рульова) 315/70 R22.5 156/150L 20PR | 20 207 грн. |