Літня шина Hankook Ventus S1 Evo3 K127 255/50 R19 103T Seal
Відео 13Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 255/50 R19 103T Seal |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Hankook Ventus S1 Evo3 K127 255/50 R19 103T Seal
Ціни на Hankook Ventus S1 Evo3 K127 255/50 R19 103T Seal |
---|---|---|---|---|
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 255/50 R19 103T | від 5 222 грн. | 25 пропозицій | ||
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 255/50 R19 103T Audi | від 5 265 грн. | 10 пропозицій | ||
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 255/50 R19 103T Seal | від 7 334 грн. | 2 пропозиції | ||
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 255/50 R19 103T VW | від 6 808 грн. | 4 пропозиції | ||
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 255/50 R19 107W | від 7 295 грн. | 3 пропозиції | ||
Hankook Ventus S1 Evo3 K127 255/50 R19 107W Run Flat | від 8 652 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →