Електричний котел Heatman LIGHT 3 3 кВт 230 В
4 374 грн. Купити! Електричний котел Heatman Light-3/220Teploradost.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: 12 міс. від виробника Поскаржитись |
Heatman LIGHT 3 3 кВт
230 В
Джерело енергії:електрика
Установка:настінний, одноконтурний
Потужність котла:3 кВт, площа ~ 24 м²
Всі характеристики
Характеристики LIGHT 3
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Heatman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Heatman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Heatman LIGHT 3
Ціни на Heatman LIGHT 3 |
---|---|---|---|---|
Heatman LIGHT 3 3 кВт 230 В | від 4 374 грн. | 1 пропозиція | ||
Heatman LIGHT 6 6 кВт 230 В | від 5 310 грн. | 1 пропозиція | ||
Heatman LIGHT 9 9 кВт 400 В | від 5 109 грн. | 2 пропозиції | ||
Heatman LIGHT 12 12 кВт 400 В | від 5 589 грн. | 2 пропозиції | ||
Heatman LIGHT 15 15 кВт 400 В | від 7 659 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →