Холодильник Heinner HF-N94SF+ сріблястий
Фото 3 |
Heinner HF-N94SF+ сріблястий білий сріблястий |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Heinner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Heinner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Heinner HF-N94SF+ сріблястий
Усі ціни 9 →Холодильник Heinner HF-N94SF+ | 7 289 грн. |
Холодильна камера HEINNER HF-N94SF | 6 159 грн. |
Холодильник однокамерний Heinner hf-n94sf+ | 7 388 грн. |
Heinner HF-N94SF+ | 5 899 грн. |
Холодильник HEINNER HF-N94SF+ HF-N94SF+ | 6 549 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Heinner HF-N94SF+
Ціни на Heinner HF-N94SF+ |
---|---|---|---|---|
Heinner HF-N94F+ білий | від 5 459 грн. | 12 пропозицій | ||
Heinner HF-N94SF+ сріблястий | від 5 799 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →