Холодильник Heinner HCNF-HM253BKF+ чорний
Heinner HCNF-HM253BKF+ чорний сріблястий чорний |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Heinner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Heinner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Heinner HCNF-HM253BKF+ чорний
Усі ціни 15 →Heinner Heinner HCNF-HM253BKF+ | 14 899 грн. |
Холодильник HEINNER HCNF-HM253BKF | 13 788 грн. |
Холодильник Heinner HCNF-HM253BKF+ | 13 698 грн. |
Холодильник heinner hcnf-hm253bkf+ | 14 917 грн. |
Холодильник HEINNER HCNF-HM253BKF+ | 13 916 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Heinner HCNF-HM253BKF+
Ціни на Heinner HCNF-HM253BKF+ |
---|---|---|---|---|
Heinner HCNF-HM253XF+ сріблястий | від 14 344 грн. | 5 пропозицій | ||
Heinner HCNF-HM253BKF+ чорний | від 13 685 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →