Холодильник Heinner HF-N250F+ білий
Фото 4 |
Heinner HF-N250F+ білий білий сріблястий |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Heinner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Heinner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Heinner HF-N250F+ білий
Усі ціни 6 →Холодильна камера HEINNER HF-N250F | 10 950 грн. |
Холодильник Heinner HF-N250F+ | 11 340 грн. |
Холодильник однокамерний Heinner hf-n250f+ | 11 697 грн. |
HEINNER HF-N250F+ | 9 690 грн. |
Холодильник однокамерний Heinner HF-N250F+ | 9 134 грн. |
Однокамерний холодильник HEINNER HF-N250F+ | 10 799 грн. |
Модификації Heinner HF-N250F+
Ціни на Heinner HF-N250F+ |
---|---|---|---|---|
Heinner HF-N250F+ білий | від 9 134 грн. | 6 пропозицій | ||
Heinner HF-N250SF+ сріблястий | від 10 058 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →